Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte

Jeżeli chcecie Państwo przeszkolić większą grupę swoich pracowników najwygodniejszą formą będzie szkolenie zamknięte w zakresie jednego tematu.

Program i charakter szkolenia będą przygotowana z uwzględnieniem wszystkich Państwa wskazówek oraz specyfiki działalności firmy.

Korzyści

Podstawowa korzyść to możliwość dopasowania szkolenia do Państwa potrzeb, omówienie i rozwiązanie na nim tylko tych zagadnień i problemów, które dotyczą Państwa firmy. Przed szkoleniem szczegółowo omawiamy zakres tematyczny spotkania, program, poziom zaawansowania pracowników tak aby uzyskać optymalną efektywność szkolenia.

Ważna jest również oszczędność kosztów – im większa grupa pracowników bierze udział w szkoleniu tym niższa jest cena przeszkolenia 1 osoby.

Kolejna korzyść to możliwość przeprowadzenia szkolenia w siedzibie klienta lub innym wybranym przez niego miejscu. Oznacza to znaczną oszczędność kosztów podróży i noclegów pracowników.

Na Państwa życzenie oprócz organizacji szkolenia możemy również:

  • znaleźć szalę szkoleniową w wybranej lokalizacji
  • zorganizować catering
  • zapewnić noclegi i transport
  • zorganizować imprezy towarzyszące

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani organizacją szkolenia o wypełnienie i przesłanie załączonego formularza - na jego podstawie przygotujemy ofertę uwzględniającą Państwa wymagania i oczekiwania.

Monika Leszczyk
Telefon: 22 559-36-14
Fax: 22 829-27-00
e-mail: seminaria@dashofer.pl
www.akademiadashofera.pl

Używamy plików cookie, żeby ciągle poprawiać jakość witryny.
Dowiedz się więcej.

 Masz pytanie? Napisz do nas!
Nie możesz odnaleźć potrzebnej informacji o szkoleniu?
Wyślij nam wiadomość lub zadzwoń
+48 22 559 36 14 lub +48 22 559 36 22
Twoja wiadomość została wysłana.