Pomoc

Jak zgłosić się na szkolenie  

Najprostszą formą będzie skorzystanie z formularza zamówienia na naszej stronie www.akademiadashofera.pl. Po wciśnięciu przycisku „Zamawiam” przejdziesz do formularza zamówienia. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką. Jeżeli zgłaszasz więcej niż jednego uczestnika zmień liczbę uczestników w prawym górnym rogu formularza. Wtedy rozwiną się dodatkowe pola do wpisania danych. Pamiętaj, że jeżeli zgłosisz więcej osób otrzymasz  atrakcyjne rabaty:  

5% - przy zgłoszeniu 3 osób na jedno szkolenie

10% - przy zgłoszeniu 4-5 osób na jedno szkolenie

20% - przy zgłoszeniu 6 i więcej osób na jedno szkolenie

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz email z potwierdzeniem.  

Potwierdzenie terminu szkolenia 

Najpóźniej na 5 dni przed szkoleniem informujemy uczestników czy szkolenie się odbędzie. Jeżeli zostaje odwołane staramy się ustalić nowy termin spotkania. Klienci, którzy wcześniej dokonali wpłaty za szkolenie otrzymują zwrot pieniędzy.

Płatność 

Jeżeli termin szkolenia zostanie potwierdzony przesyłamy fakturę pro-forma. Prosimy o opłacenie jej przed szkoleniem. Na szkoleniu otrzymasz oryginał faktury VAT. W uzasadnionych przypadkach akceptujemy płatność przelewem po szkoleniu. Nie przyjmujemy płatności gotówką w dniu szkolenia.  

Zwolnienie z VAT 

Jeżeli szkolenie co najmniej w 70% jest finansowane ze środków publicznych to nie doliczamy podatku VAT. Żebyśmy mogli wystawić fakturę bez podatku VAT musimy otrzymać ORYGINAŁ oświadczenia uczestnika szkolenia, że jego udział finansowany jest ze środków publicznych. 

Rezygnacja z udziały szkolenia 

Rezygnacja z udziału w szkoleniu przyjmowana jest tylko w formie pisemnej. W przypadku rezygnacji na 5 dni roboczych przed terminem szkolenia, uczestnik nie poniesie żadnych kosztów. Osoby, które nie odwołają pisemnie swojego zgłoszenia w odpowiednim czasie i nie wezmą udziału w szkoleniu, zostaną obciążone pełnymi kosztami uczestnictwa na podstawie wystawionej im faktury.  

Miejsce szkolenia

Na 5 dni przed szkoleniem otrzymasz e-mail zaproszenie. Zawiera on informację o dacie i miejscu spotkania oraz harmonogram. Prosimy o potwierdzenie otrzymania tej informacji. 

Przerwy kawowe i lunch

Cena szkolenia uwzględnia przerwy kawowe oraz lunch. Jeśli mają Państwo konkretne życzenia, np. posiłek wegetariański, prosimy o kontakt przed szkoleniem lub konferencją.

Certyfikat 

Po zakończeniu szkolenia lub konferencji każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat podpisany przez wykładowcę. Certyfikat lub jego kopię możemy również przesłać pocztą. Prosimy tylko o kontakt z nami. Klienci, którzy zakupili nasze szkolenia video nie otrzymują certyfikatów.

Ankiety

Bardzo ważna jest dla nas opinia Klientów na temat programu szkolenia, wiedzy wykładowcy, lokalizacji i wyposażenia sali konferencyjnej oraz  jakości serwowanego poczęstunku. Po przerwie na lunch otrzymasz ankietę, w której prosimy o umieszczenie swojej oceny szkolenia oraz uwag.

Używamy plików cookie, żeby ciągle poprawiać jakość witryny.
Dowiedz się więcej.

 Masz pytanie? Napisz do nas!
Nie możesz odnaleźć potrzebnej informacji o szkoleniu?
Wyślij nam wiadomość lub zadzwoń
+48 22 559 36 14 lub +48 22 559 36 22
Twoja wiadomość została wysłana.